Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Różaniec do granic"

Dzień 7 października 2017r. dla naszej Wspólmoty parafialnej był szczególnym czasem. Jak cała Polska wzięlismy udział w narodowej modlitwie Różańcowej  "Różaniec do granic". Dla nas miejscem docelowym było Sanktuarium w Sokółce.

Druga okoliczność to już pierwsz rocznica odejścia do wieczności Ks. Mariusza Stawiereja, poprzedniego proboszcza parafii. Tak więc mieliśmy okazję ogarnąć modlitwą różańcową naszą Ojczyznę Polskę, świat, rodziny, ale także Ks. Mariusza, aby Maryja Matka Miłosierdzia wprowadziła go do bram niebia, by różaniec stał się pomostem między niebem a ziemią.

Pielgrzymując do Sokółki, zajechaliśmy na cmentarz parafialny w Łapach, składając wieniec i modlitwę na grobie kapłana. Uroczysta Msza św. w jego intencji w Sokółce i w parafii zgromadziła wielu wiernych.

 

wzasiegu logo w70pxrngk