Sakrament chrztu

Udzielanie

Rodzice dziecka, które ma być ochrzczone, proszeni są o zgłoszeni do kancelarii parafialnej około 2-tygodni przed wybranym terminem chrztu. Sakramentu Chrztu świętego udzielamy w naszej Parafii w każdą II i IV niedzielę miesiąca a także w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy podczas mszy św. o godz 12.00.

Nauki przed chrzcielne

W sobotę o godz. 17.00 w kancelarii parafialnej
Spisanie aktu i katecheza przed Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

• świadectwo urodzenia dziecka z Urzędu Stanu Cywilnego