Zespół wokalno-instrumentalny

Od grudnia 2003 działa przy parafii pw. św. Ojca Pio w Grajewie. W skład zespołu wchodzą osoby dorosłe i młodzież, w liczbie 13 osób.

Najważniejszym naszym celem jest włączenie w modlitwę śpiewem wszystkich wiernych uczestniczących w głównej niedzielnej Eucharystii. Pomagają nam w tym śpiewniki parafialne, nasze głosy i instrumenty: organy, gitara, flet poprzeczny, klarnet, skrzypce, mandolina, mandola, kongi, janczary, kołatki, grzechotka, kastaniety, marakasy.

Repertuar stanowią głównie pieśni parafialne ozdobione aranżacjami na różne instrumenty, pieśni ewangelizacyjne i na głosy.

Spotkania – piątek godz. 19.00, niedziela – godz. 10.00.