Uroczystość parafialna - Odpust. Święto Patronalne ku czci św. Ojca Pio

W niedzielę 24 września 2017r. będziemy przeżywali w naszej Wspólnocie parafialnej - Uroczystość Odpustową ku czci św. Ojca Pio. Został on przeniesiony z soboty 23.09. Dni poprzedzające - piątek i sobota będą czasem przygotowującym naszą Wspólnotę do przeżycia tego doniosłego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii, wspólnej modlitwy, spowiedzi i przyjęcia komunii św., by zyskać łaski związane z tym świętem.Porządek Mszy św. niedzielny: 8.00,10.00, 12.00 i 17.00.