Ks. Mariusz Stawierej - pierwsza rocz. odejścia

Główne uroczystości upamiętniające posługę Ks. Mariusza w parafii odbyły się w niedzielę 8 października. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00 celebrowana przez wszystkich kapłanów, wraz z jego Mamą i najbliższą rodziną. O godz. 15.00 ofiarowaliśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 17.00 licznie zgromadzili się na modlitwie koledzy kursowi Ks. Mariusza sprawując w jego intencji Eucharystię. Słowo okolicznościowe wygłosił ks. prof. Mirosław Brzeźiński.

Był to czas wspomnień, pamięci, modlitwy, wdzięczności. Bogu niech będą dzięki za wszelkie dobro, które spłynęło od Pana przez ręce i posługę Ks. Mariusz Stawiereja. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie....