Piesza Pielgrzymka - Wąsosz

PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ KRÓLOWEJ RODZIN W WĄSOSZU

Tradycją lat ubiegłych, nasza parafia organizuje Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Boże Wąsowskiej. W tym roku Kustosz Sanktuarium zaprasza na Uroczystości Matki Bożej Szkaplerznej 13 lipca, w sobotę. W związku z tym, pielgrzymka wyruszy w sobotę 13 lipca br., o godz. 6.00 rano. Zbiórka na parkingu przy Cmentarzu parafialnym. Uroczystościom będzie przewodniczył Pasterz Diecezji JE Ks Bp Janusz Stepnowski. Suma odpustowa będzie celebrowana o g. 12.00. Zabieramy ze sobą najbardziej przydatne rzeczy (...). Na drogę powrotną przewidziany jest autokar. Na miejscu będzie także możliwość przyjęcia Szkaplerza. Zapraszamy.