Nabożeństwo 40-Godzinne i Adoracja Najświętszego Sakramentu

Zapraszamy do Adoracji Jezusa Eucharystycznego. Przyjdź i odpocznij, wycisz się, pomódl, potrwaj w ciszy. Posłuchaj co Pan ma Ci do powiedzenia... Zapraszamy do Adoracji Jezusa Eucharystycznego. Przyjdź i odpocznij, wycisz się, pomódl, potrwaj w ciszy. Posłuchaj co Pan ma Ci do powiedzenia...

W dnaich 22 i 23 września 2017r. będziemy przeżywali w naszej parafii Nabożeństwo 40-Godzinne, jako przygotowanie Wspólnoty do Uroczystości Odpustowej (24.09 - niedziela).

Porządek Mszy św. w tych dniach będzie następujący: 8.00; 11.00 i 18.00. Między Mszami św. będzie czas na Adorację - wspólnotową i indywidualną.

ZAPARASZAMY SERDECZNIE do uczestnictwa w tym Nabożeństwie i ADORACJI JEZUSA UKREYTEGO W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE.