Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Wspieramy Ojca Pio

    „ Niechaj całe Wasze życie będzie przeżywane w uległości, na modlitwie, na pracy, w pokorze i dziękczynieniu Dobremu Bogu. Wiedzcie, że zawsze przebywamy w obecności Boga, któremu mamy zdać sprawę z każdego uczynku, dobrego czy złego. To nie ja uczyniłem cud. Ja tylko modliłem się za Ciebie. Uleczył Cię Bóg ” – Św. Ojciec Pio.
   
     Jako Wspólnota Parafii pw. św. Ojca Pio w Grajewie jesteśmy na etapie wyposażania naszej Świątyni. Modlimy sie za naszych Ofiarodawców codziennie, szczególnie w Nowennie do św. Ojca Pio i Matki Bożej Fatimskiej, która niedługo też będzie Współpatronką Parafii. Rozpoczęlismy układanie posadzki w Kosciele. Wyrażmy wdzięczność wszystkim zatroskanym i Czcicielom naszego świętego Patrona za to nieustanne wspieranie tych dzieł. Niech służą one na większą chwałę Bożą i pożytek ludzki.
   
    Jako Proboszcz składam serdeczne podziękowanie za wsparcie prac przy Świątyni parafialnej pw. św. Ojca Pio w Grajewie. Bóg zapłać za modlitwy i ofiary, zarówno duchowe jak i materialne. Za każde dobro i życzliwość. Niech Bóg wynagrodzi hojność serca, trud i poświęcenie, a nasz Święty  Patron Ojciec Pio przez swe wstawiennictwo niech uprasza obfitości Bożych łask i błogosławieństwa na każdy dzień życia, codziennych obowiązków, w pracy i w rodzinie. Z wdzięcznością i pamięcią w modlitwie: Ks. Proboszcz wraz ze Wspólnotą Parafialną.
 
 Umiłowany Św. Ojcze Pio, Patronie naszej Parafii i wszystkich Twoich Drogich Czcicieli!
Wierny synu Twego Św. Patrona, Franciszka z Asyżu, zapalony miłością Bożą, szedłeś przez życie szerząc pokój i dobro. Prosimy Cię, zwróć swój łaskawy wzrok na nas, Twoich Czcicieli, a szczególnie na Ofiarodawców, Dobrodziejów, Parafian i polecających się Twemu wstawiennictwu u Boga.Kto zdołałby zliczyć tych wszystkich, którzy przez Ciebie otrzymali pociechę i pomoc. Dlatego pełni ufności uciekamy się do Ciebie i prosimy o wstawiennictwo u Boga w tych wszystkich sprawach, które Ci polecamy (osobista intencja...), a także o pomyślne uwieńczenie prac związanych z naszą Świątynią. Składając podziękowanie za otrzymane łaski, prosimy Cię Ojcze Pio, łącz nas i jednocz, na modlitwie i w działaniu, na chwałę Bożą i ludzki pożytek. Amen. (Ojcze nasz...; 3 Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...).

wzasiegu logo w70pxrngk