Jubilatka SP nr 4

W piątek 20 października br. przeżywaliśmy Jubileusz 50-lecia naszej Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie, im. Henryka Sienkiewicza.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. celebrowaną przez J.E. Ks. Bpa Tadeusza Bronakowskiego i licznie przybyłych kapłanów, z udziałem wielu znamienitych gości i naszych władz.

Potem na część artystyczną udaliśmy się do Grajewskiego Centrum Kultury, by wspominać minione lata, cieszyć się owocami pracy nauczycieli, osiągnięciami absolowentów i rozwojem szkoły do stanu dzisiejszego.

Podsumowaniem była przepiękna akademia w wykonaniu naszych dzieci.

Na konieć poświęcono tablicę upoamiętniającą to znamienite wydarzenie.

Święto zgromadziło wielu absolwentów, nauczycieli, wychowawców, katechetów, księży, seniorów i osób związanych ze szkołą.