KOROWÓD WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - 31 X

1. We wtorek 31 X br. już po raz trzeci w Grajewie odbędzie się Korowód Świętych, pod hasłem: „Od św. Ojca Pio do Ojca św. Jana Pawła II”. Będzie to nasza manifestacja wiary w obcowanie świętych i hołd oddany naszym orędownikom w Niebie. Rozpoczniemy Mszą św. sprawowaną o g.16.30 w naszej parafii, a następnie w barwnym korowodzie poprzebierani za świętych, aniołów i innych mieszkańców nieba udamy się do parafii pw. Św. JP II. Po zakończeniu procesji odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze przebranie i adoracja przy relikwiach świętych. Zabierzmy ze sobą latarki albo lampiony i dobry humor. Dajmy świadectwo naszego przywiązania do tych, którzy są naszymi przyjaciółmi po drugiej stronie życia.