Boże Ciało - porządek Mszy św.

W tym roku ze względu na podywyższony stan epidemii w naszym mieście, który dał znać o sobie w ostatnich dniach, ustalono i postanowiono wspólnie (parafie grajewskie i stosowne władze), że Procesji Bożego Ciała nie będzie ulicami miasta, ani wokół Świątyni. Zapraszamy natomist do Adoracji Pana Jezusa Eucharystycznego w Najświętszym Sakramencie po każdej Mszy św. Po godz. 11.00 odprawimy Procesję wewnątrz Kościoła z odczytaniem 4 Ewangelii i błogosławieństwem oraz Hymnem CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY. Zapraszamy na Msze św. - nie ma ograniczeń co do limitu wiernych, ale zachęcamy do zachowania ostrożności - maseczki i odległości. W tym dniu szczególnie będziemy prosili Boga śpiewając także SUPLIKACJE o wygaśnięcie jak najszybsze tego ogniska wirusa.