V Niedziela Zwykła - 10 II

V NIEDZIELA ZWYKŁA - 10 II 2019r.

1. Światowy Dzień Chorego-10 II. Wspomnienie NMP z Lourdes. Modlimy się za chorych i Służbę Zdrowia. Nabożeństwo w intencji chorych z obrzędem błogosławieństwa i udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych (SB s.195) o g. 8.00. Szpital...
2. W czwartek 14 II Dzień Zakochanych oraz św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
3. Za tydzień będziemy modlić się w intencji misji, ofiary do puszek będą przeznaczone na ten cel.
4. Nauki dla małżonków (I turnus 3, 10, 17, 24, 31 marca-zamknięty; II turnus weekendowy 13/14 IV i 27/28 IV-są jeszcze miejsca).
5. Składam podziękowanie wszystkim, którzy złożyli ofiary duchowe i materialne na naszą Świątynię – Ireneusz Łaguna, Teresa i Wiesław Ptaszyńscy, Kazimierz Skarżyński, Łucja Chrzanowska, Renata Matysiewicz, ODŚw., 2 anonimowo, elektroniczne na konto budowy kościoła.
6. Głos Katolicki- artykuły o chorobie, cierpieniu, uzdrowieniu (Ks. Kralka O. Bashobora), objawieniach Maryi w Lourdes, Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, O. Pio i Karol Wojtyła, Ostrołęckie Forum Charyzmatyczne.
7. Kalendarze.