Niedziela Św. Rodziny - 31 XII

Niedziela Św. Rodziny– 31 grudnia 2017r.

1. Dziś Niedziela Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich podczas każdej Mszy św. O g. 16.30 nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie starego roku. Wystawienie NS od g. 16.00.
  2. Jutro 1 I (poniedziałek) ur. Św. Bożej Rodzicielki, Nowy Rok. Wspomnienie nadania Najświętszego Imienia Jezus. Dzień Pokoju. Msze św. jak w niedzielę: 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. Roczne sprawozdanie podsumowujące nasze duchowe i materialne przedsięwzięcia.
  3. Od  2 I (wtorek) rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie tzw. Kolędę (kalendarz). Program…
  4. 5 I (piątek) – spotkanie noworoczne nauczycieli dekanatu Grajewo i Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa T. Bronakowskiego (w intencji nauczycieli) w parafii pw. MB NP – godz. 17.00.
  5. 6 I (sobota) – Objawienie Pańskie (Św. Trzech Króli). Msze św. jak w niedzielę: 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. Poświęcenie kredy i kadzidła. Dobrowolne ofiary na utrzymanie p. kościelnego. Taca tradycyjnie na Misje. List KEP na dzień modlitwy i pomocy misjom. Zapraszamy na Grajewski Orszak Trzech Króli. Zbiórka o g. 13.30 pod Urzędem Miasta. dzieci prosimy o przebranie za postacie z Szopki Betlejemskiej.
  6. W tym tygodniu wypada: I środa, I czwartek, I piątek, I sobota i I niedziela miesiąca. Wystawienie NS: śr. 17.00, czw. 17.00, pt. całodzienna, sb. 16.00, niedziela KR.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary duchowe i materialne składane na potrzeby naszej parafii – Anonimowo, Ptaszyńscy, elektroniczne.
  8. Zapowiedzi: Emil Barszczewski, kawaler, zam. Kuligi 11, par. Narodzenia NMP w Rajgrodzie i Eliza Obrycka, panna, zam. Biebrza, ul. Lipowa, par. tutejsza, zap. I.
  9. Odeszła do wieczności: + Marianna Werpachowska, l. 87, zam. Szymany Kolonie (pt.).
  10. Ogłoszenie z NB NP. – 6 I Wieczór chwały (uwielbienia), g.17.00.