Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

IV Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31 III 2019r.

  1. Dziś IV N WP Laetare.
  2. Dziś odbędzie się piąte ostatnie spotkanie dla narzeczonych w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa. Ofiary składane  na tacę przeznaczone są na ogrzewanie kościoła-jest to ostatnia zbiórka na ten cel, zamykamy tegoroczny sezon grzewczy. Spotkanie rodziców i dzieci I Kom. oraz kandydatów do s. bierzmowania.
  3. W tym tygodniu wypada I śr., czw., pt., sb. miesiąca (ze względu na rekolekcje wystawienie NS po mszy św. o g. 11.00 do 17.00 – 15.00 Koronka do BM).
  4. Składam podziękowanie wszystkim, którzy złżyli ofiary duchowe i materialne na naszą Świątynię – 3 os. anonimowo, Ewa Zagórska, Wiktorowo 77, elektroniczne na konto budowy kościoł
  5. Głos Katolicki...
  6. ża Różańcowa Rodziców za Dzieci I soboty miesiąca będzie odprawiana Msza św. w intencji Rodziców i dzieci...
  7. Rekolekcje Wielkopostne: 4-5-6 IV Ks. dr Tomasz Grabowski, profesor WSD, Dyrektor Diec. Muzeum, Kapelan ks. Bpa St. Stefanka… Program-gablota.

wzasiegu logo w70pxrngk