III Niedziela Zwykła- 21 I 2018

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Dziś Dzień Babci i jutro Dzień Dziadka – życzenia… Taca za tydzień na ogrzewanie kościoła.

2. Dyr. Caritas… Zgodnie z obowiązującym prawem podatnicy mogą przekazać 1% swojego podatku dochodowego za rok 2017 na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Na terenie Diecezji Łomżyńskiej kościelną organizacją pożytku publicznego jest „CARITAS BLIŹNIM” wspierająca działalność statutową Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Zwracam się z prośbą do Państwa o ofiarność, która kosztuje tak niewiele. Proszę o przekazanie 1% podatku dochodowego na „CARITAS BLIŹNIM”, a otrzymane środki przeznaczymy na dożywianie ubogich, leczenie chorych, wakacyjny wypoczynek dla dzieci i młodzieży oraz opiekę nad bezdomnymi. Informacja o nr KRS „CARITAS BLIŹNIM” znajduje się na plakatach, kalendarzykach, obrazkach kolędowych i w Głosie Katolickim. Bez tej corocznej ofiary serc nie bylibyśmy w stanie dopomóc tak dużej liczbie potrzebujących. Za okazaną pomoc składam serdeczne „Bóg Zapłać”.

3. Wspólnota ”Rafael” zaprasza na 28 I –g.15.00, przy Medicusie na Koronkę do MB w intencji Ojczyzny.

4. Porządek kolędy...

5. Rekolekcje Ewangelizacyjne ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM – 6 II, po mszy św. o godz. 18.00.

6. „Wspólne kolędowanie” – 21 I (niedziela), po mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd (młodzież).

7. Składam podziękowanie wszystkim, którzy złożyli ofiary duchowe bądź materialne na naszą parafię - anonimowo, Janina Karwowska, Lucyna Zalewska, Adam Styczeń, drogą elektroniczną.

8. Głos Katolicki.

9. Odeszła do wieczności: +Zofia Żabińska, l. 83, zam. Grajewo, OP 10/63 (pn., g.13.00).

Więcej w tej kategorii: « Porządek Kolędy - 2018 V Nzw - 4 II »