Pasterka i Wigilia - Msze św.

24 grudnia (piątek) - Wigilia.

Msze św. w tym dniu tylko  rano o g. 7.00 i 7.40.

Po Mszy św. harcerze będą rozdawać "SWIATEŁKO BETLEJEMSKIE". Zabierzmy ze sobą świecę z lampionem.

PASTERKA

Pasterka (dla dzieci) - g. 21.00. O g. 20.30 rozpoczniemy śpiewem kolęd i występem dzieci.

Pasterka (dla wszystkich) - g. 24.00. O g. 23.30 rozpoczniemy śpiewem kolęd.

25 grudnia (sobota) - Ur. Bożego Narodzenia

Msze św. o godz.: 8.00; 10.00; 11.00; 12.00; 15.00 17.00

26 grudnia (niedziela) - Niedziela Świętej Rodziny.

W Liturgi Mszy św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

Msze św.: 7; 8; 10; 11; 12; 15; 17.

ŻYCZENIA BISKUPA ŁOMŻYŃSKIEGO
NA BOŻE NARODZENIE 2021

Umiłowani Bracia i Siostry,

Podczas bliskich już dni okresu Bożego Narodzenia będziemy podążać w duchowej pielgrzymce do betlejemskiej groty, by tam – z Najświętszą Maryją Panną, św. Józefem i pasterzami – łączyć się w wielbieniu Słowa, które stało się Ciałem i wśród nas zamieszkało (por. J 1,14).
Wśród darów, które Pan przynosi na świat, by nas nimi obdarzyć – jest też dar pokoju. Mówią o nim aniołowie, kiedy wielbią Boga słowami: „Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom, w których sobie upodobał” (Łk 2,14). Tego Bożego pokoju, prawdziwego pokoju serca bardzo potrzebujemy w naszej codzienności, w naszych domach i rodzinach. Tego pokoju potrzebuje nasza Ojczyzna, Europa, cały świat.
Życzę, by narodzony w Betlejem Jezus obdarzał nas wszystkich Swoim pokojem, obfitością Swoich łask, wszelkim duchowym dobrem, byśmy mogli pełnić Jego wolę każdego dnia i dawać świadectwo o Nim im i Jego Ewangelii – także w bliskim już 2022 roku.

Wraz z Biskupem Tadeuszem z całego serca przyzywam Bożego błogosławieństwa oraz wstawiennictwa Najświętszej Maryi Panny i świętego Józefa dla każdej rodziny i każdego z Was.

+ Janusz Stepnowski
WASZ BISKUP